Про люстри DOTZAUER

Posted by admin_CL2 25.01.2019 0 Comment(s) Дизайнерські світильники,Австійські фабрики,

 Заради любові до світла і з увагою до деталей зроблені кришталеві люстри різних розмірів і стилів люблячими руками на фабриці Dotzauer.

  У 1964 році Franz Dotzauer створив фабрику з виробництва освітлювальних приладів. За більш як 50 років наполегливої ​​праці компанія здобула світову популярність завдяки своїм неординарним проектам і вражаючою світлотехнікою. Унікальними виробами можна насолоджуватися  по всьому світу в різних розкішних готелях, посольствах, приватних віллах, церквах, музеях, і т.д.

«Ми вибираємо відповідне освітлення для кожного приміщення, бо тільки правильно обране світло надає індивідуальний і унікальний характер інтер'єру! Крім широкого вибору стандартних світильників в нашому виробництві ми даємо перевагу індивідуальним запитам. Побажання своїх клієнтів реалізовуємо в своєму проектному і дизайнерському офісі.»

 

 

 

Починаючи з класичного світильника в стилі Марія-Терезія до комплексної, сучасної світлотехніки: на фабриці Dotzauer  практично немає нічого неможливого. Більшість прекрасних люстр за індивідуальним запитом знаходяться в найкрасивіших готелях світу. Як наприклад в готелі Бурж аль-Араб (в Дубаї), Хілтон Джед (в Саудівській Аравії), Гранд Лісбоа (в Макао) або в готелі Атлантіс Палм Дубай.

«В Європі і на внутрішньому ринку компанія реалізує невеликі, але зате престижні проекти. Дуже гарний приклад для цього є сучасне освітлення, розроблене професором Холлейн, в кафе-ательє музею Віденської Албертіни. Але і місцеві готелі як Готель Де Франс і Готель Імперіал є клієнтами Dotzauer  вже з давніх пір. Симбіоз світла і кришталю захоплює і захоплює людину через століття. Ми поставили перед собою мету, створювати магічну ауру зі світла при кожній новій моделі, розробленої нами.»

Dotzauer є одним з кращих у світі виробників світильників класичного стилю. Розкішні люстри з використанням кристалів зі скла кращих виробників - Schöler Kristall, Hohlglas, Swarovski - разом з німецькою якістю підкорили серця споживачів.

 

 

                          

 

Оставить отзыв