Витонченість і величність кришталевих люстр Schonbek

Posted by admin_CL2 05.02.2019 0 Comment(s) Американські фабрики,

Витонченість і величність кришталевих люстр Schonbek

Назва компанії Schonbek не випадково асоціюється з втіленням багатства і розкоші. Адже чудові кришталеві люстри володіють магічною властивістю перетворювати будь-який інтер'єр, надавати шик і блиск, властивий тільки апартаментів палацового стилю.

Schonbek - один з найпрестижніших світових виробників елітного освітлювального обладнання. Далеко не кожна відома компанія може похвалитися тим, що саме її продукція удостоєна честі прикрашати і освітлювати коридори і зали Білого дому і Букінгемського палацу. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що чарівний блиск люстр Schonbek відображає чудове сяйво самої історії.


У 1870 році юний Адольф Шонбек залишив Європу і свої дідівські скляні заводи в Богемії,  щоб створити в Америці  Шонбек & Ко. Він мріяв об'єднати гру світла і пишність кришталю, і його ідея виявилася затребуваною.

Молодий підприємець зосередився на виробництві кришталевих люстр найвищої якості і швидко створив успішний міжнародний бізнес.

Продукція Schonbek вдало поєднує досягнення високих технологій і відданість класичним тенденціям в дизайні. В результаті на суд справжніх цінителів краси постають справжні світлотехнічні шедеври. Зберігаючи вірність традиціям, заснованим на любові до кришталю, дизайнери бренду не нехтують новаторськими рішеннями, використовуючи нові матеріали (кристали «Swarovski», «Vintage Crystal», «Heritage Handcut» і ін.). Майстри комбінують машинну і ручну обробку кришталю, використовують неповторні унікальні кристали гірського кришталю, елементи з ексклюзивного кольорового кришталю і т.д.

 

Більш ніж півторастолітній досвід виробництва унікальних освітлювальних приладів дозволив компанії Schonbek стати одним з найавторитетніших сучасних виробників кришталевих люстр. З 2007 року Schonbek - повноправний член корпорації «Swarovski». Так історія об'єднання гри світла і пишноти кришталю отримала новий розвиток ...

 

Окремо про Geometrix!

 

Виробник традиційних кришталевих люстр, Schonbek був на ринку вже 143 роки, коли він увійшов у бурхливу нішу технічного освітлення в жовтні 2004 року з виходом бренда Geometrix. Виділені як високотехнологічні рішення для освітлення низької напруги, Geometrix від Schonbek пропонує три основні підрозділи стельове освітлення, настінне освітлення та лампи. Geometrix від Schonbek пропонує широкий асортимент настінних бра, підвісне освітлення, як малі, так і великі, і люстри. Твори майстра-дизайнера - це приготування для всіх, хто захоплюється мистецтвом.

 

Освітлювальні прилади Geometrix від Schonbek блищать завдяки фірмовим кристалам Swarovski Elements, які прикрашають кожен твір мистецтва, який виробляє бренд. Кристали проходять огранку до чистої досконалості з максимально можливим показником заломлення, так що вогняні кристали у сполуці з ксеноновими та галогенними вогнями і створюють поезію на світлі. Ці химерно вишукані та дивовижно універсальні конструкції використовують прості форми сфер, спіралей, пірамід, скибочок і циліндрів. І різко сміливі і шикарні одночасно!

 

 

 


 

 

Оставить отзыв