Soher є синонімом краси, якості та стилю

Posted by admin_CL2 06.02.2019 0 Comment(s) Іспанські фабрики,Предмети декору,Годинники,

Soher є синонімом краси, якості та стилю

 

Soher є синонімом краси, якості та стилю.
 
         Заснована пан Вісенте Сімо Іборра в 1942 році, ця компанія була присвячена з моменту свого виникнення  виробництву та дизайну бронзових виробів та високоякісних меблів ручної роботи. Протягом всієї своєї історії її основною метою було об'єднати традиції з останніми модними тенденціями, щоб створити унікальні продукти, повні шарму, характеру та унікальності.
 
        Soher зберiг найбільш ретельні класичні традиції завдяки своїй видатній команді майстрів, а також включив нові технології та новітні тенденції у свої ретельні проекти. Результат - елегантнi вирoби, ретельно продуманих і сучасних ліній, виготовлених з найкращих матеріалів, які можна знайти на ринку: благородні ліси, напівкоштовні камені, кристали Swarovski, відмінні бронзи ...
 
        Кожен  виріб від Soher закінчується захоплюючими високоякісними декоративними елементами: елегантними елементами класичного декору, позачасовими скульптурами, висіченими вручну, художніми годинниками та привабливими бронзовими фігурами. З ними кожен куточок  вашого інтер'єру наповнюється атмосферою престижності, елегантності і ексклюзивності. Це особливе бачення ролі декору зробило  Soher динамічною і процвітаючою компанією, з присутністю на основних ринках світу та міжнародною славою.
 
         Вироблені компанією «Soher» сувеніри, є творами мистецтва. Спочатку вони виготовляються з воску, після чого відливаються в бронзі. Потім проводиться полірування виробів і нанесення на них 24-каратний позолоти. Установка предметів на натуральну мармурову основу з логотипом компанії, завершує це таїнство.
 
          Не менш складну процедуру створення проходять в фірмі Soher предмети інтер'єру. Компанія славиться виробництвом унікальних кришталевих та алебастрових ваз, інкрустованих бронзою, сріблом. З рівною оригінальністю і шиком Soher робить підставки для книг і настольні лампи, годинники, підсвічники. Вся продукція виробляється лімітованими серіями, в яких за кожним виробом закріплений індивідуальний номер. Всі ці вироби створюють атмосферу вишуканої унікальності і елегантного благородства.
 

Продукція Soher - це ексклюзивний стилістичний акцент вашого інтер'єру!

 

        

    

Оставить отзыв