Статуетка ДАМА З ВІЯЛОМ

Posted by admin_CL2 07.02.2019 0 Comment(s) Предмети декору,Скульптури,

ДАМА З ВІЯЛОМ -  авторська робота  Auro Belcari.

 

ДАМА З ВІЯЛОМ -  авторська робота італійського скульптура Auro Belcari, який відомий своїми роботами з мармуром, алебастром і порцеляною. 

Auro Belcari виховав не одне покоління італійських скульпторів (E.Farrina, P.Bani). Його роботи мають велику колекційну значимість у всьому світі.

Скульптури і фігурки з порцеляни ручної роботи фабрики «Dear» створені кращими італійськими майстрами-скульпторами і дбайливо розписані художниками.

 

Auro Belcari, провідний скульптор майстерні «Dear», народився в Тоскані. Навчався в майстернях алебастрові скульптур. Область Тоскана є батьківщиною мистецтва етрусків. Багато написано історичних книг, але мало хто знає про життя цих людей. Одне відомо - їх мудрість, з якою цей народ ставиться до матеріалу, з якого народжуються шедеври, пошук нового і південна чутливість, безсумнівно, зробили їх однією з найбільш благородних націй, які донесли до нас всесвітньо відомі культурні цінності.

 

Винятковий талант і завзятість принесли Auro Belcari славу знаменитого майстра. Протягом багатьох років він працював в тісному контакті з фірмою «Dear», де мав можливість повністю проявити свій талант, перетворюючи простий матеріал на витвір мистецтва. Безсумнівно, що художні вироби цього великого майстра, що виражають внутрішнє бачення світу, до якого може долучитися володар його робіт, визнані і високо цінуються у всьому світі.

 

ДАМА З ВІЯЛОМ також зможе найкращим чином продемонструвати Ваш вишуканий неординарний смак і статус, зайнявши центральне місце в колекції унікальних предметів.

 

Будучи втіленням вишуканості та елегантності, старовинна фігурка припаде до душі істинному колекціонерові або ж просто людині з хорошим смаком і тяжінням до прекрасного. Вона може стати чудовим доповненням до Вашої власної колекції ексклюзивних інтер'єрних рішень або ж незвичайним і вкрай стильним подарунком для близьких, друзів або колег по роботі.

 

 

 

 

Оставить отзыв