Про колекції з порцеляни від TICHE!

Posted by admin_CL2 07.02.2019 0 Comment(s) Італійські бренди,Предмети декору,

Про колекції з порцеляни від TICHE!

 

Італійська марка Tiche - це відома фабрика художньої порцеляни, створена в 1962 році майстром Франко Перего. Принцип створення унікальної порцеляни грунтується на класичних технологіях і сировині найвищої якості. На фабриці і в даний час можна побачити, як вправні руки талановитого майстра TICHE (Італія) створюють мініатюрні шедеври досконалої краси і гармонії. Дивовижні статуетки з унікального фарфору, розписані вручну, є дорогоцінними предметами, при створенні яких використовується унікальний секретний випал. Завдяки такому випалу досягається прозорість і тонкість порцеляни з винятковою міцністю.

Протягом понад півстоліття TICHE займається художньою обробкою і спеціалізованим виробництвом порцеляни, призначеної для прикраси будинку і інтер'єру в усьому світі. Вироби TICHE відповідають найвищим стандартам якості і на 100% зроблені в Італії. Колекції TICHE включають численні класичні предмети для прикраси інтер'єру, світильники, дзеркала в художніх рамах і т.д.

Компанія Tiche, вірний страж старовинних художніх традицій, що зберігає і передає з покоління в покоління майстерність, секрети і знання, є одним з небагатьох сучасних виробників, здатних виготовити тверду порцеляну за допомогою "великого полум'я", що доводиться до температури 1400°С, що дозволяє створювати предмети видатної білизни. Це дуже тонка напівпрозора порцеляна, що дозволяє створювати пропускаючі світло вироби незвичайної краси.

Фарфор, в сучасному розумінні цього слова, являє собою дуже білий і твердий керамічний матеріал, що пропускає світло, дзвінкий і компактний, відомий в Китаї вже з епохи Тан (618-907).

Першу інформацію про порцеляну, за традицією, привіз до Європи Марко Поло в 1295 році, разом з невеликою білою вазою, яка в даний час зберігається в скарбниці Сан-Марко.

Відкриття і швидке поширення порцеляни, як в утилітарних, так і в декоративних цілях, особливо добре відповідало переважаючому в в XVIII столітті смаку. Тендітна і вишукана краса порцеляни, містична пишність її матеріалу призвело до виникнення одностайної пристрасті до порцеляни в суспільстві вісімнадцятого століття, для якого смак до гри і інтелектуальні примхи, фантазія форм і вільна сміливість відкриттів представляли невід'ємні умови життя і мистецтва.

Постійне зростання багатства, пристрасть до колекціонування, отримувала все більш широке поширення, імпорт чаю, кави і шоколаду, що вимагають спеціального посуду, розкіш дворів (знищена тільки після Французької революції) і все більш витончений смак допомогли оцінити найтоншу порцеляну, зробивши її знаменитою. Для прикраси камінів у вітальнях епохи Людовика XV величезним попитом користувалися тонко розфарбовані вази і дрібнички з порцеляни.

Делікатність і витонченість форм, велика увага до найдрібніших деталей, розкіш і благородство кольорів і відтінків - все це робить статуетки колекції Tiche справжніми витворами мистецтва.

 

Оставить отзыв