Очистить фильтр
По цене
Категории
Глубина, см
Ширина (диаметр), см
Высота, см
По наличию

Arredoluce

Arredoluce - італійська компанія, яка є лідером у виробництві світильників і люстр з кришталю Swarovski і венеціанського скла Murano. Створення компанії сходить до першої половини п'ятдесятих років, коли її засновники вперше приступили до випуску кришталевих люстр класичного стилю. Ідея полягала в оновленні багатої італійської традиції, представив власний каталог і оригінальну гаму продукції.
 
В асортимент входять: люстри, світильники стельові, торшери, лампи настільні, бра.
 
Великий досвід використання прозорого і кольорового кришталю Swarovski, скла Murano, каркаси з латуні й алюмінію, обробка хромом і золотом 24 Кt, Абажур з тканини або жорсткого тюлю, що поєднуються в ексклюзивний дизайнер, характеризують елегантність і вишуканість. Течение ряду років компанія, беручи участь в основних міжнародних виставках галузі, здійснює програму по освоєнню і розширенню ринку збуту, що сприяло поширенню продукції з маркою Made in Italy в багатьох зарубіжних країнах.
 
На сьогоднішній день Арредолюче є сформованою компанією з діючими виробничими потужностями на території Італії, а також з мережею філій і комерційних центрів у багатьох зарубіжних країнах, в число яких входять Канада, США, Росія, Україна, Республіки Прибалтики, Грузія, Азербайджан, Вірменія, Казахстан , Узбекистан, Туркменія, Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Султанат Оману, Японія, Румунія, Албанія, Македонія, Молдова, Хорватія, Сербія, Чорногорія, Ірландія. Всі виробничі процеси були вдосконалені з метою забезпечення якісного обслуговування клієнтів, максимально скорочуючи при цьому "time to market", одночасно Приділяючи особливу увагу контролю і все більш строгим приймальним випробуванням для дотримання сучасних стандартів якості та безпеки, згідно з відповідною вимогам сертифікації: CE, UL, GOST, SASO, CSA.
 
В даний час весь модельний ряд продукції, що виробляється характеризується великою різноманітністю і широким спектром застосування, нараховуючи близько 1000 різних виробів класичного і сучасного стилю. Можливості поєднання різних видів обробки, колірної гами, матеріалів і розмірів дозволяють зробити в кожному окремому випадку персональний підбір.
 
Де виробляються люстри Arredoluce?
Всі вироби Arredoluce виробляються виключно в Італії. У співпраці з досвідченим італійськими дизайнерами і кустарями-ремісниками, які в Італії з давніх часів зайняті створенням різних освітлювальних приладів.
 
Як упаковуються люстри Arredo Luce.
Проходять ретельну приймання і упаковуються в картонні коробки на Спеціальних піддонах таким чином, щоб уникнути пошкоджень і поломок під час транспортування. Інструкції по електричним з'єднанням і схеми монтажу додаються в картонних коробках.
 
Правила по догляду за кришталем.
 
 
Кришталеві люстри Повинні регулярно піддаватися чищенню, інакше вони втрачають блиск. Сучасний кришталь володіє пилеотталківающіми властивостями, тому вони НЕ вимагають частого догляду, тобто справжню чистку спеціальними засобами можна проводить набагато рідше. Для любителів кришталю чистить їх люстри є важливим моментом для досягнення в приміщенні чудово ефекту гри світла, відбитих кришталем.
 
Фабрика світильників Arredo Luce є динамічною організацією, компактною і гнучкою в той же час. Професіоналізм і висока кваліфікація персоналу дозволяють досягти намічені спільні цілі.
 
Кожен працівник бере участь в постійному поліпшенні продукції і послуг, і співпрацює в створення творчої виробничої атмосфери, заснованої на взаємно довірі і повазі. Спільна робота є передумовою успіху, також як щоденне підвищення кваліфікації і виробилася звичка добиватися успішного вирішення що виникає проблем різного характеру. Метою є інтенсивне освоєння все більшого числа ринків збуту, при незмінно дотриманням вимог високої якості всієї продукції домагаючись в кінцевому разом повного задоволення запитів клієнтів.
 
Виробляти рішення і розширювати виробництво продукції в індустрії освітлення і обладнання комплексів нерухомості, Виходячи з кращих традицій італійського кустарного виробництва, які могли б ефективно відповідати потребам ринку.
На странице:
Сортировка:
Настольная лампа AREDO LUCE (Италия) арт. 309 L Н.лампа из муранского стекла на 1 лампу Е27 мощностью 60W или LED лампа на выбор Артикул 309 L Количество источников све..
120.00€

Люстра AREDO LUCE (Италия) арт. 320/3 + 3 Современная люстра на 6 ламп Тип ламп Е14 мощностью 40W   Артикул 320/3+3 Количество источников света 6 ..
395.00€