Очистить фильтр
По цене
Категории
Глубина, см
Ширина (диаметр), см
Высота, см
По наличию

Soher

Soher є синонімом краси, якості та стилю

 

 

Soher є синонімом краси, якості та стилю.
 
         Заснована пан Вісенте Сімо Іборра в 1942 році, ця компанія була присвячена з моменту свого виникнення  виробництву та дизайну бронзових виробів та високоякісних меблів ручної роботи. Протягом всієї своєї історії її основною метою було об'єднати традиції з останніми модними тенденціями, щоб створити унікальні продукти, повні шарму, характеру та унікальності.
 
        Soher зберiг найбільш ретельні класичні традиції завдяки своїй видатній команді майстрів, а також включив нові технології та новітні тенденції у свої ретельні проекти. Результат - елегантнi вирoби, ретельно продуманих і сучасних ліній, виготовлених з найкращих матеріалів, які можна знайти на ринку: благородні ліси, напівкоштовні камені, кристали Swarovski, відмінні бронзи ...
 
        Кожен  виріб від Soher закінчується захоплюючими високоякісними декоративними елементами: елегантними елементами класичного декору, позачасовими скульптурами, висіченими вручну, художніми годинниками та привабливими бронзовими фігурами. З ними кожен куточок  вашого інтер'єру наповнюється атмосферою престижності, елегантності і ексклюзивності. Це особливе бачення ролі декору зробило  Soher динамічною і процвітаючою компанією, з присутністю на основних ринках світу та міжнародною славою.
 
         Вироблені компанією «Soher» сувеніри, є творами мистецтва. Спочатку вони виготовляються з воску, після чого відливаються в бронзі. Потім проводиться полірування виробів і нанесення на них 24-каратний позолоти. Установка предметів на натуральну мармурову основу з логотипом компанії, завершує це таїнство.
 
          Не менш складну процедуру створення проходять в фірмі Soher предмети інтер'єру. Компанія славиться виробництвом унікальних кришталевих та алебастрових ваз, інкрустованих бронзою, сріблом. З рівною оригінальністю і шиком Soher робить підставки для книг і настольні лампи, годинники, підсвічники. Вся продукція виробляється лімітованими серіями, в яких за кожним виробом закріплений індивідуальний номер. Всі ці вироби створюють атмосферу вишуканої унікальності і елегантного благородства.
 

Продукція Soher - це ексклюзивний стилістичний акцент вашого інтер'єру!

 

 
На странице:
Сортировка:
Годинник Soher (Іспанія) арт. 0759 Метал  покриття  24К Gold   Артикул товару    0759  Ширина (см)  23 Глибина (см)&n..
950.00€

Фігура  БИК  Soher (Іспанія) арт. 0959  Бронзова фігура на мармуровій підставці Дана бронзова статуетка є ексклюзивним продуктом фірми Soher. Артикул товару   ..
640.00€

  Підсвічник Soher (Іспанія) арт. 0882 Candle Candelabra Канделябр  на  5  свічок Метал  покриття  24К Gold   Артикул товару    0882  Candle Candelabra ..
440.00€

Ваза Soher (Іспанія) арт. 6123NG-PT чорна  зі сріблом   Артикул товару    6123NG-PT чорна  зі сріблом Діаметр(см)   40 Ви..
675.00€